Wij houden van een propere buurt en gemeente

We werken rond onze gemeente. We kennen al de plattegrond, de verschillende deelgemeenten, de openbare gebouwen, … Leen, de mama van Bert, vertelde hoe belangrijk het is om zorg te dragen van onze omgeving. Niet alleen omdat we een mooie buurt willen hebben, maar ook omdat we moeten opkomen voor de dieren. Dieren kennen het verschil niet tussen eten en afval. Varkens eten zowat alles op. De ouders van Bert hadden vorig jaar op hun boerderij de grote tegenslag dat vier koeien stierven van metaalstukjes die in het gras zaten… Na het verhaal was het echt wel stil in de klas. De kinderen zijn nu nog meer dan vroeger gemotiveerd om milieuvriendelijk om te gaan met hun omgeving. Dankjewel, Leen, voor je overtuigende boodschap!

 

By |2017-09-19T15:35:27+00:00september 19th, 2017|vierde leerjaar|Reacties uitgeschakeld voor Wij houden van een propere buurt en gemeente

About the Author:

Leerkrachten

Leerkrachten e-mail