Hello Robot

Op dinsdag trok de 2de graad van onze school op leeruitstap naar het altijd interessante Gent.

De trein namen we in Balegem – Dorp om 8u30. Iedereen mooi op tijd. Top! in Gent stapten we op trap 1 richting het mooie stadscentrum van Gent. We waren mooi op tijd dus konden we genieten van de historische pracht van onze provinciehoofdstad: Belfort, Graslei, Gravensteen,…. Aangekomen in het Designmuseum kregen we een boeiende rondleiding in de robotwereld. Niet alle sciencefiction lijkt nog zo veraf. Onze boterhammetjes verorberden we in één van de vele cafeetjes in het centrum. Even bewegen en ontspannen deden we op de prachtige Korenlei onder een stralend zonnetje. In de namiddag staken we zelf de handen uit de mouwen en programmeerden

we onze eigen legobouwsels. Een topervaring. Kortom, een boeiende dag die heel vlot verliep. Dank aan de begeleiders! Geniet van de fotootjes.

By |2017-11-08T14:18:55+00:00november 8th, 2017|derde leerjaar, vierde leerjaar|Reacties uitgeschakeld voor Hello Robot

About the Author:

Leerkrachten

Leerkrachten e-mail