Ook in de schooltuin achteraan is een kleine moestuin. Daar hebben we de aardperen geoogst. In de moestuin vooraan haalden we de yacon (appelwortel) uit de grond. Yacon vormt twee soorten knollen: broedknoppen die je het volgende jaar opnieuw kan planten, en eetknollen. Je kan ze rauw eten of bereiden. Wij sneden ze in frietjes en deelden ze rauw uit in alle klassen. Van de aardperen maakten we puree en lieten zoveel mogelijk leerlingen tijdens de speeltijd proeven van een lepelhapje.  Enkele leerlingen van de lagere school gingen mee in de speeltijd om de aardperen en yaconknollen te oogsten. Zij mochten ook tijdens de middagpauze de aardpeerpuree bereiden. Kinderen uit de vlinderklas mochten vrijdagnamiddag meehelpen met het bereiden en uitdelen.

Hier snijden de kleuters de yaconschijven in frietjes. Even proeven tussendoor mocht wel.

 

Het grootste werk was om de geschilde knollen  aardpeer in blokjes te snijden. De wortelen had ik meegebracht uit eigen moestuin en de bladpeterselie plukten de kleuters in onze schooltuin. Beiden dienden om de lepelhapjes te versieren.

Van de bladpeterselie werden alle stengeltjes verwijderd.

Recept aardpeerpuree :

-was en schil de aardperen, snij in blokjes,

-kook met snuifje zout en enkele takjes tijm (ook uit eigen schooltuin!)

-mixen en toevoegen van : beetje peper, beetje kurkuma en geutje olijfolie

(Meester Ronny had na het proeven nog een tip : klein beetje citroensap toevoegen zou ook lekker zijn!)