Door je aan de snelheidslimieten te houden, draag je bij aan een leefbare, maar vooral veilige buurt. Daar zijn 9 op de 10 Vlaamse autobestuurders van overtuigd. Maar ondanks dat de meeste mensen zich aan de snelheidslimiet willen houden, lijkt een beetje sneller rijden soms niet zo gevaarlijk.

De snelheidslimieten zijn er natuurlijk niet zomaar. Ze zijn eerst en vooral veiligheidslimieten, die jou en de andere weggebruikers beschermen. Dus een beetje te snel, is ook te snel. Houd je daarom altijd aan de limiet.

Zeker en vast ook aan onze schoolomgeving.

Wat kunnen jullie doen?

  • Het belangrijkste is uiteraard het respecteren van de snelheidslimieten (30 km/u)
  • Beloof het hier als ouder
  • Laat je kind de kleurplaat inkleuren en bezorg ze aan de school
  • Laat je zoon of dochter dit opkleven
  • Maak hier een persoonlijke affiche, het enige wat je nodig hebt is een foto van je gezin. Plaats deze affiche op je sociale media en hang ze voor je venster aan de straatkant

Zo werken we samen aan een verkeersveilige schoolomgeving!

 

Dank voor jullie medewerking.

 

De werkgroep verkeer